Kim jesteśmy

Najlepsza spedycja na rynku

Zajmujemy się organizacją transportów w relacjach krajowych oraz międzynarodowych. Posiadamy stale powiększającą się bazę sprawdzonych i rzetelnych przewoźników, posiadających każdy niemal środek transportu. Dzięki temu jesteśmy w stanie przewieźć niemal każdy towar w dobrej cenie!

OBSŁUGUJEMY KLIENTÓW Z CAŁEJ POLSKI!

Nie ważne, czy jesteś z Krakowa, Warszawy, czy Białegostoku. Dzięki naszej rozbudowanej bazie przewoźników, jesteśmy w stanie podstawić auto w każdym miejscu w Polsce. Usługi świadczymy w oparciu o rzetelnych przewoźników oraz zaufanych kierowców. Mamy stały kontakt z kierowcami. Jakość to nie tylko wysoka klasa świadczonych przez nas usług, ale również spełnianie wszystkich wymagań i oczekiwań naszych klientów. Jeśli potrzebują Państwo spedycji, której dewizą jest jakość i bezpieczeństwo, powinni Państwo zaufać właśnie nam.

Jesteśmy firmą, której sumienność w regulowaniu zobowiązań płatniczych została potwierdzona przez największą w Polsce instytucję weryfikującą rzetelność płatniczą firm i konsumentów – KRD.

NASZ PRIORYTET TO:

zadowolenie klienta, które możemy osiągnąć m.in. dzięki: optymalnym rozwiązaniom logistycznym, sprawnej obsłudze zleceń, stałemu kontaktowi z kierowcą i klientem podczas wykonywania usługi, korzystnym cenom.

GWARANTUJEMY:

  • wysoką jakość świadczonych usług,
  • stale powiększającą się bazę sprawdzonych i rzetelnych firm przewozowych,
  • punktualność dostaw

Nasi Klienci traktowani są z najwyższą starannością. Jasno przedstawiamy możliwości i perspektywy, zapewniając bezpieczeństwo uzyskanych informacji podczas współpracy. Każdy Klient naszej firmy otrzymuje dostosowaną do swoich potrzeb propozycję współpracy.

Chcesz poznać naszą ofertę?

Nie zwlekaj i już dzisiaj skontaktuj się z nami! Nasi spedytorzy chętnie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania, wycenią usługę, doradzą w zakresie doboru odpowiedniego środka transportu, czy ubezpieczenia Cargo. Organizujemy transport palet, maszyn, leków, mebli, towarów niebezpiecznych (ADR), odpadów, materiałów wymagających SENT, stali, tworzywa sztucznego, roślin i wiele więcej! Od niedawna świadczymy także usługi kurierskie na terenie Polski oraz całej Unii Europejskiej. Napisz do nas i poznaj nasze możliwości.

Poznaj nasz zespół!

Nasz profesjonalny team czeka na Twój kontakt z nami. Nasi pracownicy pracują w branży od lat. Cały czas szkolą się i pogłębiają swoją wiedzę z zakresu transportu drogowego, morskiego oraz lotniczego.

Monika Grzelec
#luckyseniorforwarder

Pracuje w naszym zespole od samego początku istnienia firmy. Doświadczenie, kompetencja, profezjonalizm!

Joanna Kwarciana
#luckyseniorforwarder

Tworzyła nasz zespół razem z założycielami firmy. Jej niezwykła pamięć i czujność już nie raz uratowały kryzysowe sytuacje!

Maria Smarz-Ciołek
#luckyseniorforwarder

Doświadczony spedytor. Jej mocne strony to: empatia, entuzjazm, odpowiedzialność, a także potrzeba ciągłego rozwoju.

Łukasz Lipka
#luckyceo

Przedsiębiorca i strateg biznesowy, współzałożyciel, prezes zarządu i największy udziałowiec Lucky Truck.
Łubudubu..! ;-)

Katarzyna Smarz-Lipka
#luckyfounder

Pomysłodawca, współzałożyciel i drugi udziałowiec firmy. Niewyczerpana studnia pomysłów.

Karol Ciołek
#luckyseniorforwarder

Mistrz w swoim fachu! Doskonały spedytor, a do tego osoba niezwykle pomocna. Zasypia i budzi się z telefonem przy uchu! ;-)

Szymon Getka
#luckybusiarz

Właściwa osoba na właściwym miejscu! Jest dość "świeżą" osobą w naszym zespole, ale dopasowanie do zespołu na poziomie 99%! Bardzo szybko się uczy. Świetnie sobie radzi w kontaktach z klientami oraz z kierowcami.

Jan Maciszewski
#luckyseniorforwarder

Świetny spedytor i niezwykle kompetentny handlowiec. Doskonale zna się na tej pracy! Lubi wyzwania i kontakt z ludźmi.

Aleksandra Niewiadomska
#luckyassistant

Przesympatyczna i niezwykle ciepła osoba. Bardzo wzbogaca nasz zespół. Ogarnia całą dokumentację w firmie!

Ewelina Osik
#luckyforwarder

Niezwykle zaangażowana i pełna pasji osoba. Bardzo szybko potrafi zjednać sobie ludzi. Ma duże doświadczenie w spedycji i transporcie.

Katarzyna Najmec
#luckyforwarderassistant

Jedna z najmłodszych stażem osób w naszej firmie Bardzo szybko się uczy i z pewnością w niedługim czasie będzie świetnym spedytorem.

Radosław Kopyść
#luckydriver

Jeden z pierwszych kierowców C+E w naszej firmie. Swoją zawsze optymistyczną postawą potrafi zjednać niejednego magazyniera.

Justyna Błaszczak
#luckyaccountant

Księgowanie, dekretowanie, rozliczanie - to jej cały świat. Jest bardzo skrupulatną i dokładną osobą - jak na księgową przystało! ;)

Mariusz Nowacki
#luckybusdriver

Niewątpliwie jeden z najlepszych kierowców w naszej firmie. Istny profesor uniwersytetu parkingowego. Miłośnik dłuuugich tras. ;)

Yurii Domanskyi
#luckybusdriver

Jako kierowca pracuje u nas już od kilku lat. Na swoich socjalach bardzo często publikuje zdjęcia z miejsc, w które wysyłają go nasi dyspozytorzy.

Oleksandr Kurus
#luckybusdriver

Przez innych kierowców nazywany "wujkiem Kurusem". ;) Jest osobą bardzo pomocną, rozsądną a także bardzo lubianą.

Kostiantyn Shpyrka
#luckybusdriver

Bardzo doświadczony kierowca. Jego niewątpliwymi atutami są skuteczność, punktualność i zaangażowanie.

Nasz zespół zawsze staje na wysokości zadania, żeby sprostać oczekiwaniom naszych klientów.

Organizujemy transport zarówno pojedyńczych palet, doładunków jak i ładunków całopojazdowych, czy ponadgabarytowych. Nie boimy się żadnych wyzwań, a nasze wieloletnie doświadczenie w branży i bogata baza podwykonawców pozwala nam na zrealizowanie niemal każdej wysyłki. Od niedawna świadczymy również usługi kurierskie na terenie Polski oraz całej Unii Europejskiej. Masz mniejszy ładunek lub paczkę? Nie wahaj się do nas zadzwonić już teraz!

10.350

Zrealizowanych zleceń rocznie

1.000+

zadowolonych klientów

98%

Terminowość

100%

Profesjonalizmu!

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów!