Ubezpieczenie CARGO to dodatkowe ubezpieczenie ładunku w transporcie rzeczy. Obejmuje ono zarówno transport krajowy, jak i międzynarodowy we wszystkich jego odmianach (samochodowy, kolejowy, morski, lotniczy). Polisę CARGO możemy wykupić, gdy transportujemy towar samodzielnie własnymi lub wypożyczonymi środkami, jak również wtedy, gdy korzystamy z usług firmy transportowej. Warto jednak wiedzieć, że ubezpieczeniu CARGO nie podlegają dokumenty, żywe zwierzęta czy dzieła sztuki.

Dlaczego warto wykupić takie ubezpieczenie?

Ubezpieczenie gwarantuje, że nasz towar będzie chroniony do pełnej wartości sumy ubezpieczenia, czego niestety bardzo często nie obejmuje OC przewoźnika. Zdarza się, że przewoźnik nie odpowiada w pełni za powstałe w trakcie trwania transportu szkody lub jego odpowiedzialność w tym zakresie jest dość mocno ograniczona. Proponujemy ubezpieczenie w najlepszych na rynku cenach, które zapewniają skuteczną ochronę podczas przewozu praktycznie każdego rodzaju towaru.

Zadzwoń do nas albo wypełnij poniższy formularz, a nasz pracownik z działu spedycji skontaktuje się z Tobą w celu przygotowania najlepszej dla Ciebie oferty!