Ładunki ekspresowe

Nasz transport ekspresowy to gwarancja wysokiej jakości i terminowości realizacji usługi. Transport expressowy charakteryzuje się tym, że jest wykonywany  bezpośrednio z punktu A do punktu B (system door to door). Bez żadnych doładunków i najszybszą trasą do miejsca rozładunku. Towar trafia od nadawcy do odbiorcy bez zbędnych przystanków w określonym wcześniej czasie! Dysponujemy rozległą siecią partnerów, których tabor aut dostawczych pozwala podjąć niemal każdy ładunek oraz dostarczyć go w przeciągu kolejnych 24 godzin w niemalże każde miejsce w Unii Europejskiej! Wszystkie pojazdy wyposażone są w system nawigacji  i monitoringu GPS dzięki któremu, monitorujemy powierzonych nam towar całodobowo.  Dedykowany transport całodobowy to usługa szyta na miarę Twoich potrzeb!

Przewozy między lotniskami 

W ramach przewozów expresowych oferujemy również przewozy towarów między lotniskami. Nasze samochody wyposażone są w najnowsze systemy bezpieczeństwa oraz moduły GPS, co pozwala nam w komfortowy i bezpieczny sposób przewożenia ładunków między lotniskami.

Zadzwoń do nas albo wypełnij poniższy formularz, a nasz pracownik z działu spedycji skontaktuje się z Tobą w celu przygotowania najlepszej dla Ciebie oferty!