Spedycja morska 

Transport morski (spedycja morska) jest to usługa polegająca na przewozie ładunków statkiem.  Taki rodzaj transportu odbywa się na regularnych liniach żeglugowych z wykorzystaniem dostępnych serwisów armatorów morskich. Transport morski może odbyć się do Polski lub z Polski do jakiegokolwiek innego kraju świata. Organizujemy transport ładunków zarówno pełno kontenerowych (FCL), jak i drobnicowych (LCL) w imporcie jak i eksporcie. Ofertę dostosowujemy indywidualnie do Państwa potrzeb.

Jesteśmy w stanie indywidualnie doradzić najbardziej optymalne dla Ciebie rozwiązanie transportowe.

Spedycja lotnicza 

Transport lotniczy to najszybszy sposób dostawy przesyłek do wielu miejsc na całym świecie. Oferujemy Państwu transport lotniczy międzynarodowy w zakresie importu i eksportu w oparciu o wypracowaną przez lata sieć agentów na całym świecie. Realizujemy przesyłki do Polski z Chin, USA oraz innych krajów. Koszt tego rodzaju transportu zależy od rodzaju nadanej przesyłki, jej wagi, gabarytów, a także kraju załadunku i dostawy. Koszty transportu ustalamy na podstawie uzupełnionego formularza z zapytaniem o wycenę, który wysyłamy  niezwłocznie  po kontakcie z naszym działem spedycji lotniczej.

Zadzwoń do nas albo wypełnij poniższy formularz, a nasz pracownik z działu spedycji skontaktuje się z Tobą w celu przygotowania najlepszej dla Ciebie oferty!