Kim jesteśmy

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą zatrudniającą profesjonalną kadrę doświadczonych spedytorów działających w branży od lat. Zajmujemy się organizacją transportów w relacjach krajowych oraz międzynarodowych. Posiadamy stale powiększającą się bazę sprawdzonych i rzetelnych przewoźników, posiadających każdy niemal środek transportu. Dzięki temu jesteśmy w stanie przewieźć niemal każdy towar w dobrej cenie.

Jesteśmy firmą, której sumienność w regulowaniu zobowiązań płatniczych została potwierdzona przez największą w Polsce instytucję weryfikującą rzetelność płatniczą firm i konsumentów – KRD. Usługi świadczymy w oparciu o rzetelnych przewoźników oraz zaufanych kierowców. Mamy stały kontakt z kierowcami. Jakość to nie tylko wysoka klasa świadczonych przez nas usług, ale również spełnianie wszystkich wymagań i oczekiwań naszych klientów. Jeśli potrzebują Państwo spedycji, której dewizą jest jakość i bezpieczeństwo, powinni Państwo zaufać właśnie nam.

NASZ PRIORYTET TO:

zadowolenie klienta, które możemy osiągnąć m.in. dzięki: optymalnym rozwiązaniom logistycznym, sprawnej obsłudze zleceń, stałemu kontaktowi z kierowcą i klientem podczas wykonywania usługi, korzystnym cenom.

GWARANTUJEMY:

  • wysoką jakość świadczonych usług,
  • stale powiększającą się bazę sprawdzonych i rzetelnych firm przewozowych,
  • punktualność dostaw

Nasi Klienci traktowani są z najwyższą starannością. Jasno przedstawiamy możliwości i perspektywy, zapewniając bezpieczeństwo uzyskanych informacji podczas współpracy. Każdy Klient naszej firmy otrzymuje dostosowaną do swoich potrzeb propozycję współpracy.

Chcesz poznać naszą ofertę?

Nie zwlekaj i już dzisiaj skontaktuj się z nami! Nasi spedytorzy chętnie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania, wycenią usługę, doradzą w zakresie doboru odpowiedniego środka transportu, czy ubezpieczenia Cargo.

Poznaj nasz zespół!

Nasz profesjonalny team czeka na Twój kontakt z nami.

Monika Grzelec
#luckyseniorforwarder

Pracuje w naszym zespole od samego początku istnienia firmy. Doświadczenie, kompetencja, profezjonalizm!

Joanna Kwarciana
#luckyseniorforwarder

Tworzyła nasz zespół razem z założycielami firmy. Jej niezwykła pamięć i czujność już nie raz uratowały kryzysowe sytuacje!

Maria Smarz-Ciołek
#luckyseniorforwarder

Doświadczony spedytor. Jej mocne strony to: empatia, entuzjazm, odpowiedzialność, a także potrzeba ciągłego rozwoju.

Łukasz Lipka
#luckyceo

Przedsiębiorca i strateg biznesowy, współzałożyciel, prezes zarządu i największy udziałowiec Lucky Truck.
Łubudubu..! ;-)

Katarzyna Smarz-Lipka
#luckyfounder

Pomysłodawca, współzałożyciel i drugi udziałowiec firmy. Niewyczerpana studnia pomysłów.

Karol Ciołek
#luckyseniorforwarder

Mistrz w swoim fachu! Doskonały spedytor, a do tego osoba niezwykle pomocna. Zasypia i budzi się z telefonem przy uchu! ;-)

Maciej Smarz
#luckybusiarz

Właściwa osoba na właściwym miejscu! Sam siebie opisuje jako: Trener Busów. :-) Miłośnik gier strategicznych i oldskulowych aut.

Jan Maciszewski
#luckyseniorforwarder

Świetny spedytor i niezwykle kompetentny handlowiec. Doskonale zna się na tej pracy! Lubi wyzwania i kontakt z ludźmi.

Aleksandra Niewiadomska
#luckyassistant

Przesympatyczna i niezwykle ciepła osoba. Bardzo wzbogaca nasz zespół. Ogarnia całą dokumentację w firmie!

Paweł Maculewicz
#luckydispatcher

Zajmuje się flotą naszych pojazdów i kontaktami z kierowcami. Miłośnik excella i wszelkiego rodzaju tabelek. Świetny kompan do rozmów!

Ewelina Osik
#luckyforwarder

Niezwykle zaangażowana i pełna pasji osoba. Bardzo szybko potrafi zjednać sobie ludzi. Ma duże doświadczenie w spedycji i transporcie.

Kamila Jędrzejewska
#luckyassistantforwarder

Doskonale sobie radzi w kontaktach z klientami. Jej duże zaangażowanie i doświadczenie w sprzedaży i pracy z klientem sprawiają, że stale powiększa bazę naszych kontrahentów.

Katarzyna Najmec
#luckyforwarderassistant

Jedna z najmłodszych stażem osób w naszej firmie Bardzo szybko się uczy i z pewnością w niedługim czasie będzie świetnym spedytorem.

Radosław Kopyść
#luckydriver

Jeden z pierwszych kierowców C+E w naszej firmie. Swoją zawsze optymistyczną postawą potrafi zjednać niejednego magazyniera.

Katarzyna Orłowska
#luckyaccountant

Księgowanie, dekretowanie, rozliczanie - to jej cały świat. Jest bardzo skrupulatną i dokładną osobą - jak na księgową przystało! ;)

Mariusz Nowacki
#luckybusdriver

Niewątpliwie jeden z najlepszych kierowców w naszej firmie. Istny profesor uniwersytetu parkingowego. Miłośnik dłuuugich tras. ;)

Oleksandr Domanskyi
#luckybusdriver

Jako kierowca pracuje u nas już od kilku lat. Na swoich socjalach bardzo często publikuje zdjęcia z miejsc, w które wysyłają go nasi dyspozytorzy.

Oleksandr Kurus
#luckybusdriver

Przez innych kierowców nazywany "wujkiem Kurusem". ;) Jest osobą bardzo pomocną, rozsądną a także bardzo lubianą.

Kostiantyn Shpyrka
#luckybusdriver

Bardzo doświadczony kierowca. Jego niewątpliwymi atutami są skuteczność, punktualność i zaangażowanie.

Nasz zespół zawsze staje na wysokości zadania, żeby sprostać oczekiwaniom naszych klientów.

Organizujemy transport zarówno pojedyńczych palet, doładunków jak i ładunków całopojazdowych, czy ponadgabarytowych. Nie boimy się żadnych wyzwań, a nasze wieloletnie doświadczenie w branży i bogata baza podwykonawców pozwala nam na zrealizowanie niemal każdej wysyłki.

10.350

Zrealizowanych zleceń rocznie

1.000+

zadowolonych klientów

98%

Terminowość

100%

Profesjonalizmu!

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów!